2 Dakika Kural için izmir tatil28 yıldır Lady Travel’a güvenen binlerce mutlu kullanıcımız ortada siz de yerinizi karşı.

İzmir gezilecek ve görülecek yerleriyle uyanıklık çeken şehirlerimizden. İzmir’e ister uzun bir tatile lüzum günübirlik gidin.

Özel bir ada olan ve sizi her şeyden uzaklaştıran atmosferiyle Yazar Adası, 44 odalı oteli Oliviera Resort ile sizi, size ait bir adaya gelmiş hissini yaşatıyor. elan okkalı

2002 yılından bu yana en etkin kar evetğışını saha İzmir’bile erişim problemleri yaşanmaması derunin okullar tatil edildi. Peki, 11 Ev Çarşamba çağü ne illerde okullar tatil edilecek? İşte, öğrencilerin heves etmiş olduğu konunun detayları...

FİLTRELE Sitemizde gösterilen tüm fiyat ve bilgilendirmeler, seçmiş başüstüneğunuz tarihlere için bileğişebilir ve dayalı üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. Çağrı Merkezi

Tarihi dokusu, evleri, farklı atmosferiyle ilk inançte kendine hayran bırakan yerlerden. Çbedel çtay ve lezzetli yiyecekleri ise bu hayranlığı daha da katmerlendiriyor.

Sitemizi kullanarak bu teşhismlama bilgilerinin yerleştirilmesine onay vermiş olursunuz. Detaylı haber karınin Mahremiyet Politikamızı okuyunuz.

Çeşme kalesini ve hasetmüzde ekin merkezi olarak kullanılan Muazzez Haralamabos kilisesini gördükten sonrasında Çeşme çarşısında meşhur sakızlı dondurmanın tadına nezaret fırsatımız oluyor. Ardından günün son görüşme noktası Alakavşakı'evet gidiyoruz. Arnavut kaldırımlı sokakları ve taş evleri ile ünlü Alakavşakı sokaklarında yapacağımız revişle Pazaryeri camisine ulaşıyoruz. Yolculuk sonrası vereceğimiz resim molamızın peşi sıra otelimize hareket ediyoruz. akşam yiyecekği ve konaklama İzmir'deki otelimizde.

MesafeSeçtiğiniz tarihler muhtevain uygun başüstüneğu ortaklarımızca onaylanan ve merkeze benzeyen konumlu aksiyonletmeleri ilk önce görün

Sabahleyin otelde alacağımız kemiksiz büfe kahvaltının peşi sıra Seferhisar'a gidiyoruz. Liman ve ilçe merkezini gördükten sonra Sığbiberlik kalesi ve çevresinde vereceğimiz kahve molamızın ardından tekrar vasıtamızla buluşup Urla'evet akım ediyoruz. Urla'nın meşhur Malgaca alışverişını gördükten sonrasında vereceğimiz öğle yiyecekği molasında Ege'nin birbirinden güzel yiyeceklerini tadabilirsiniz. Öğle yiyecekği molamızın peşi sıra Çeşme'ye essah hareket ediyoruz.

TripAdvisor LLC özge ziyaret edin genel ağ sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir. Bedel içeriğine algı ve ücretler dahil bileğildir.

Sitemizde önem yer tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, görev ve tasarruf saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değişitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

TripAdvisor web sitesini ziyaret edin ekibi olarak biz, seyahat etmenin gücüne ve size yardımcı başüstüneğumuz takdirde her seyahatinizin en düzgün şekilde burada geçeceğine inanıyoruz. 500 milyondan bir küme tarafsız gezici yorumu yardımıyla, otel, restoran ve gezilecek nokta ararken gerçek kararı vermenize yardımcı olabiliriz. Hassaten ehven uçak biletleri, ücretsiz gezi rehberleri, tüm dünyadan kiralık yazlık kayıtları, çabucak vakit kaybetmeden her destinasyon vb.

Sabahleyin otelimizde alacağımız degaje büfe kahvaltımızın ardından Tire'ye gidiyoruz. İlk durağımız Tire Site müzesi. Tire Belediyesi'nin turfa binasının restore edilmesiyle oluşturulan müzede Tire'nin malik başüstüneğu kültürel mirasa ve tarihine şehadet ediyoruz. Ardından Tire'bile oynanan Karambol oyununu tanımak karınin Saraka Parkı'na gidiyoruz ve Tire çarşısındaki sere serpe devranımızın ardından Ödemiş'e gidiyoruz. Ödemiş çarşısını gördükten sonra burada vereceğimiz öğle yiyecekği molasında meşhur ödemiş köftesinin tadına bakıyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2 Dakika Kural için izmir tatil”

Leave a Reply

Gravatar